Prodej RD Nedašov

Nedašov 5 900 000,- bez provize RK PENB G zatím nedoloženo

Pro více informací pište, nebo volejte   

Ráda bych Vás provedla a představila Vám ke koupi prodej rodinného domu v malebné obci Nedašov, na území CHKO. Nachází se na moravskoslovenském pomezí obecně nazývaném ,,Závrší" a leží téměř na hranici se Slovenskem. V současné době je dům využíváný pro komerční účely, tj. valašská hospoda, posezením, barem a venkovním posezením.

Tuto nemovitost můžete přizpůsobit na samostatný rodinný dům s pozemkem. Je veden v katastru nemovitostí jako stavba občanského vybavení.

Dům je připojen k veškerým inženýrským sítím (elektřina, plyn, obecní vodovod i kanalizace). U nemovitostí se nachází menší pozemek a dvůr před a za domem.

Dům je po částečné rekonstrukci a má velký potenciál. Nabízí se zde možnost vytvořit prostorný rodinný dům, nebo může sloužit pro vybudování služeb a pokračovat tak nadále v podnikání (penzion, bytové jednotky, nebytové prostory pro služby) a jiné.

V obci je úplná základní škola, mateřská škola, ordinace praktického a zubního lékaře, dům s pečovatelskou službou a poštovní úřad. Obec má vybudované inženýrské sítě, vlastní vodovod a plynofikaci. V obci je možnost připojení k internetu.

Více informací na telefonu nebo emailu. Prohlídky možné po předchozí telefonické domluvě.