RD Nedašov

Prodej dvou RD Nedašov

Nedašov 8 390 000,- bez provize RK PENB G zatím nedoloženo

Pro více informací pište, nebo volejte

Ráda bych Vás provedla a představila Vám ke koupi dva rodinné domy s číslem popisným v malebné obci Nedašov, na území CHKO. Nachází se na moravskoslovenském pomezí obecně nazývaném ,,Závrší" a leží téměř na hranici se Slovenskem. V současné době jsou oba objekty využívány pro komerční účely, tj. valašská hospoda s ubytováním, posezením, saunou, barem a venkovním posezením.

Tyto nemovitost jsou přizpůsobené na dva samostatné domy s pozemkem. Jsou vedeny v katastru nemovitostí jako stavba občanského vybavení a objekt bydlení.

Celková plocha pozemku je 1388m² a zastavěná plocha je cca 556m². Dům je připojen k veškerým inženýrským sítím (elektřina, plyn, obecní vodovod i kanalizace). Za nemovitostí se nachází dvůr a dobré parkování.

Domy jsou po částečné rekonstrukci, ale mají velký potenciál. Nabízí se zde možnost vytvořit prostorný rodinný dům, nebo může sloužit pro vybudování služeb a pokračovat tak nadále v podnikání (penzion, bytové jednotky, nebytové prostory pro služby ) a jiné.

V obci je úplná základní škola, mateřská škola, ordinace praktického a zubního lékaře, dům s pečovatelskou službou a poštovní úřad. Obec má vybudované inženýrské sítě, vlastní vodovod a plynofikaci. V obci je možnost připojení k internetu.

rd Nedašov