Moje služby  

Zprostředkování prodeje/pronájmu nemovitostí

Všechny nemovitosti prověřuji a ručím za jejich právní jistotu .Máme jedinečnou databází zájemců, kteří hledají bydlení. Inzerce na internetu: Využívání specializovaných portálů pro prodej nemovitostí, jako jsou například msreality.cz, Sreality, nebo Bazoš. Sociální sítě: Využívání sociálních sítí, jako je Facebook nebo Instagram, pro inzerování nemovitostí a oslovování potenciálního klienta. Spolehlivě Vás provedu procesem prodeje či pronájmu nemovitosti. Vyhledám a oslovím prověřené klienty z mé databáze.7.Zajistím prohlídky Vaší nemovitosti. Zajistím podklady pro prodej/koupě (list vlastnictví, snímky z katastrální mapy, nabývací tituly, PENB aj.). Zaplatím poplatky spojené s podáním kupních smluv do katastru nemovitostí. Pomůžu s předáním nemovitosti a přepisem energií.

Zajistím  profi nafocení nemovitostí

Získáte veškerou profesionální dokumentaci k Vaší nemovitosti, včetně videa, půdorysů nebo Matterportu.

Získání informací o prodávané/pronajímané nemovitosti - nejprve je nutné získat veškeré potřebné informace o nabízené nemovitosti, jako jsou velikost, lokalita, vybavení, cena apod. Vytvoření prezentace nemovitosti - důležitým krokem je vytvoření atraktivní prezentace nemovitosti, která bude obsahovat fotografie, popis, informace o lokalitě a další důležité informace pro zákazníka.

Zajistím právní poradenství

Zajistím vyhotovení Smlouvy o budoucí /kupní smlouvě. Zajistím vyhotovení nájemní a podnájemní smlouvy. Zajistím vyhotovení plné moci. Zajistím vyhotovení smlouvy o úschově. Zajistím vyhotovení smluv o zřízení či zrušení věcného břemene. Přijedeme za Vámi až domů, v případě ověření potřebných dokumentů.