Prodej RD Nedašov

Nedašov 3 500 000,- bez provize RK PENB G zatím nedoloženo

Pro více informací pište, nebo volejte  

Ráda bych Vás provedla a představila Vám ke koupi rodinný dům v malebné obci Nedašov, na území CHKO. Nachází se na moravskoslovenském pomezí obecně nazývaném ,,Závrší" a leží téměř na hranici se Slovenskem. V současné době je objekt využívány pro komerční účely, tj. ubytovací zařízeni, salonek, posezení, barem, saunou.

Tuto nemovitost můžete přizpůsobit na samostatný rodinný dům s pozemkem. Je veden v katastru nemovitostí jako objekt bydlení.

Dům je připojen k veškerým inženýrským sítím (elektřina, plyn, obecní vodovod i kanalizace). Za nemovitostí se nachází dvůr a dobré parkování.

Dům je po částečné rekonstrukci a má velký potenciál. Nabízí se zde možnost vytvořit prostorný rodinný dům, nebo může sloužit pro vybudování služeb a pokračovat tak nadále v podnikání (penzion, bytové jednotky, nebytové prostory pro služby ) a jiné.

V obci je úplná základní škola, mateřská škola, ordinace praktického a zubního lékaře, dům s pečovatelskou službou a poštovní úřad. Obec má vybudované inženýrské sítě, vlastní vodovod a plynofikaci. V obci je možnost připojení k internetu.

Více informací na telefonu nebo emailu. Prohlídky možné po předchozí telefonické domluvě.