Prodej restaurace s ubytováním Nedašov


Nedašov 8 490 000,-Kč bez provize RK  PENB zatím nedoloženo

Nabízím k prodeji exkluzivní investiční příležitost v malebné obci Nedašov, na území CHKO. Nachází se na moravskoslovenském pomezí obecně nazývaném ,,Závrší" a leží téměř na hranici se Slovenskem.

V obci je úplná základní škola, mateřská škola, ordinace praktického a zubního lékaře, dům s pečovatelskou službou a poštovní úřad. Obec má vybudované inženýrské sítě, vlastní vodovod a plynofikaci. V obci je možnost připojení k internetu.

Tato nemovitost, nacházející se výhodné poloze, je ideální pro ty, kteří hledají zajímavou a perspektivní investici. Jedná se o dva objekty bydlení se zaběhlou valašskou hospůdku s ubytovacím zařízením, sálem pro oslavy, saunou, bytem pro provozovatele, podsklepenou částí s barem, salonkem a venkovním posezením.

Tento objekt se rozprostírá na zastavěné ploše 556m² s celkovou plochou parcely 1381m² je zajištěna dostatečná prostorová flexibilita a možnost dalšího rozvoje. Částečné vybavení nemovitosti je již součástí prodeje, což představuje další výhodu pro potenciální investory.

Díky své strategické poloze a okolní infrastruktuře je tento objekt atraktivní pro pronájem jak turistům, tak i místním obyvatelům. Okolí nabízí bohaté možnosti pro vyžití a turistické aktivity, což může přilákat další zájemce o ubytování. Je zajištěna dostatečná kapacita pro hosty a možnost vytvoření různých typů ubytování.

Jistě oceníte potenciál této nemovitosti, který je spojen s možností vysokého výnosu a návratnosti investice. S výhledem na budoucí rozvoj turistického ruchu v těchto oblastech je tato nemovitost skvělou investiční příležitostí s dlouhodobým perspektivním výhledem.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši spolupráci a možnost představit vám tuto atraktivní investici.

CP 1381m²