Byt 2+KK/č.2

Valašské Klobouky 3 200 000,- bez provize RK  PENB G

Pro více informací pište, nebo volejte

Ráda bych Vás provedla a představila Vám prodej Bytu 2+KK/č.2 – ve městě Valašské Klobouky na ul. Brumovská - stavba dokončena - možnost individuálních prohlídek - vyberte si byt - kompletní přehled nabízených jednotek naleznete (www.msreality.cz).

Jednotka se skládá ze: zádveří, WC, koupelny, obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ložnice.

Nový byt 2+1 v 2.NP o CP cca 48,39m² se základním pořizovacím zařízením (kuchyňská linka s digestoří, příprava na myčku, sprchový kout, WC, elektrokotel, boiler, vnitřní dveře aj. (nutno vidět při osobní prohlídce bytu).

Pro byt je zaveden samostatný elektroměr a vodoměr. Příprava na tepelné čerpadlo.

K bytové jednotce se váže podíl na spol. částech domu a pozemku, kterými jsou: sklad, úklidová či technická místnost nevyužitý půdní prostor, dále sklepní prostory.

Za domem lze využít společný pozemek.

Poloha zajišťuje výbornou pěší dostupnosti do centra Valašských Klobouk, i vše potřebné - v nejbližším okolí naleznete potraviny, restaurace, školky, školy, gymnázium aj.

Již teď můžete plánovat Vaše bydlení.

Doporučuji Vám prohlídku, kontaktujte makléřku Martinu.