RD Ludkovice 3+KK

Prodej rodinného domu 3+KK s pozemkem

Hledáte klidné bydlení na vesnici, ale přitom si moci dopřát veškeré vyžití? A k tomu všemu být jen pár kilometrů od nádherného lázeňského města? Právě jste ho našli.

Pouze 6 km od města Luhačovice pro Vás mám k prodeji rodinný dům 3+KK se zahradou. Jde o patrový, podsklepený hezký rodinný dům v okrajové části obce Ludkovice (15 km Zlín, 15 km Uherský Brod).

Dům prošel od roku 2015 celkovou rekonstrukcí spodního interiéru a sklepů a exteriéru. V patře se nachází další pokoj a možnost vybudovat podkrovní krásné bydlení.

Nemovitost:

- CP pozemku 1343m2

- obývací pokoj včetně KK

- kuchyně s novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči

- 2 neprůchozí pokoje

- nová koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC

- veliká komora

- vstupní zádveří

- topení je zajištěno plynovým kotlem

- prostorná půda

- garáž + parkování před domem

- pergola, kurník, kotec

Zahrada o rozloze cca 700 m2 je na rovině a celá oplocená s ovocnými stromy. Za domem se nabízí prostor k posezení, grilování a odpočinku. Nemovitost je napojena na inženýrské sítě – elektřina, plyn, obecní vodovod, septik s přepadem a má studnu jen na užitkovou vodu.

V obci bylo v roce 2006 vybudováno víceúčelové sportovní centrum. Následně vedle vyrostlo nové kulturně-společenské centrum. Občanům slouží prodejna COOP, obecní hospoda, prodejna ovoce.

Zaujal Vás tento rodinný dům a nemůžete se dočkat, až ho uvidíte na vlastní oči? Neváhejte se ozvat makléřce Martině, ráda Vám dům ukáže.

Ludkovice   6 500 000,- Kč     bez provize RK PENB třída F