Prodej bytu 2+kk Zlín Centrum

Prodej bytu 2+1 ul.Dlouhá

 Zlín  3 550 000,-Kč          bez provize RK   PENB E

Byt 2+kk

Nabízím ke koupi zrekonstruovaný byt v centru Zlína. Byt prošel celkovou rekonstrukcí dle architektonického návrhu, nachází se v 5. nadzemním podlaží panelového domu a má dispozici 2+kk. Celková výměra bytu činí 58m². K bytu náleží balkon s výhledem a sklep.

Návrh bral v potaz nejen komfort bydlení s ohledem na přiléhající komunikaci, ale také praktickou a designovou stránku interiéru. V rámci rekonstrukce byl vytvořen provzdušněný prostor pro obývací pokoj a kuchyň s jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na balkon. Kuchyň poskytuje dostatek prostoru pro vaření i ukládání nádobí. Naleznete zde také šatnu, místo pro ledničku a ukládání potravin či vestavěný pracovní stůl. Byt je dále vybaven úložnými prostory na míru včetně knihovny. Ložnice je přeorientována na západní stranu z důvodu snížení hladiny hluku v pokoji.

V koupelně naleznete jednoduchý sprchový kout oddělený závěsem, umyvadlo a úložný prostor. Pračka a sušička mají své místo v technickém koutku.

V domě je k dispozici nový výtah s nástupem v přízemí, což poskytuje bezbariérový přístup k bytu, kolárna a sušárna.

V těsné blízkosti domu naleznete kavárny a dětská hřiště. Poloha v centru města poskytuje bohatou občanskou vybavenost v dosahu několika minut chůze (např. obchody, kino, městský úřad, kostel atd.). Parkování je možné v ulici či na přilehlých parkovištích.

Byt doporučujeme pro pár či menší rodinu nebo například pro ty, kdo preferují život ve městě, ocení netradiční řešení nebo neobyčejný výhled do okolí.

Byt je ihned k dispozici.

Neváhejte a domluvte si prohlídku. Těším se na Vás, Martina.