Mezonetový byt k podnikání ve Vsetíně

Pronájem bytu 3+1 ul.Havlíčkova

Bydlete v bytě a podnikejte pod jednou střechou. 

Nabízím Vám pronájem velmi komfortního mezonetového, prostorného bytu 3+1 o celkové výměře cca130 m2, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží kde lze zřídit kancelář k podnikání s možností rezidenčního stání pro auto.

Dispozice: ve spodním patře se nachází vstupní chodba, kuchyně s vestavěnými spotřebiči, 2x pokoj koupelna a WC. V mezonetu se nachází jeden veliký, prostorný a krásně prosvětlený prostor s koupelnou a WC.

Nájemné činí 15 000,- Kč + energie. Majitelé požadují 2x vratnou kauci ve výši nájmu a energií + RK ve výši jednoho nájmu a energií.

Veškerá občanská vybavenost na dosah.

Byt je volný od 1.3.2023.

Pro více informací kontaktujte Martinu.

Vsetín 15 000,-Kč           bez provize RK    PENB třída G