Byt 3+1 Vsetín Luh

Prodej byt 3+1   ul.Jasenická

Družstevní byt 3+1

Využijte jedinečnou možnost koupit byt k bydlení, nebo investici ve vyhledávané lokalitě Luhu na ulici Jasenická ve Vsetíně. Byt 3+1 o rozloze cca 75 m2 sklepem.

Bytová jednotka se nachází ve zvýšeném 1. NP panelového domu. Dispozici bytu tvoří předsíň a další prostorná chodba, obývací pokoj, kuchyně. Dále jsou zde 2 veliké pokoje, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Na uskladnění dalších věcí Vám poslouží také sklep.

Jistě oceníte tyto výhody:

- Byt je po částečné rekonstrukci.

- Klidná lokalita pro rodinné bydlení.

- Koupelna se sprchou.

- Dostatek úložných prostor.

- Bytový dům po kompletní revitalizaci.

- Parkování v blízkosti domu.

Luh patří mezi vyhledávané lokality ve Vsetíně. Najdete zde veškeré občanské vybavení (např. MŠ, ZŠ, obchod, restaurace, lékaře), MHD - dobrou dostupnost do centra města, ale také krásné okolí na procházky.

Nemovitost Vám ráda ukáže makléřka Martina.

Vsetín cena k jednání   bez provize RK  PENB G