Byt 2+1 Vsetín Sychrov

REZERVACE

Prodej byt 2+1 Vsetín Sychrov

Vsetín  0,-Kč     bez provize RK   PENB G

Byt 2+1.

Hledáte pěkný a moderní byt, kde nemusíte nic opravovat a rekonstruovat? Prostorný byt v osobním vlastnictví je připravený k prodeji v lokalitě Vsetín- Sychrov.

Bytová jednotka (cca 57 m2) je umístěna v 2. NP panelového domu po revitalizaci bez výtahu. Byt je svojí rozlohou velmi prostorný. V bytě jsou 2 neprůchozí pokoje, kuchyně (na míru a vybavena základními spotřebiči), koupelna, WC, předsíň a šatna. Byt je světlý, orientovaný na 2 světové strany. Prostorný balkon je velkou výhodou tohoto pěkného bytu. K nemovitosti náleží sklepní kóje.

Byt prošel celkovou rekonstrukcí - dveře, bytové jádro, komplet koupelna, kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů, rozvody elektřiny - částečná a vody). Oceníte velmi prostorný a komoru na uskladnění věcí.

Bytový dům je po revitalizaci. Hezké bydlení podtrhuje umístění nedaleko centra v blízkosti je i zastávky MHD. Předání je možné v průběhu měsíce září.

Prohlídky a návštěva bytu jsou možné po dohodě s makléřkou Martinou.